Jest mi ogromnie miło, że jakoś trafiłeś na Leona. Jestem studentką kognitywistyki, pasjonatką książek i cappuccino. Może masz ochotę pozwiedzać Leona? Śmiało! Zapraszam! Z racji tego, że lubię zwiedzać blogosferę, proszę Cię o zostawienie linku do Twego zakątka internetu, o ile takowy posiadasz, w komentarzu :)
Długo mnie tu nie było, oj, długo! Mam nadzieję, że wybaczycie mi tę wielką nieobecność, ale niestety listopad to zawsze dla mnie ciężki miesiąc, od dwóch lat, czyli właściwie od odejścia mojej cioci, a rok później ukochanego dziadka, łapie mnie depresja, a potem trudno jest mi się z niej wykaraskać, ech... bo przychodzi czas sesyjnych zmagań i zaliczeń, i wszystko bierze w łeb. Nie chcę się Wam rozwodzić, co się działo w moim życiu podczas mej nieobecności, ale, cóż, chciałam chociaż się odrobinę wytłumaczyć...

Ale już jestem, uzbrojona w ponad trzydzieści postów, kilka z nich pochodzą jeszcze  czasów przedprzerwowych, ale niestety ich nie opublikowałam, z pomysłami na kolejne, z przeczytanymi książkami i energią… Będzie się na Leonie działo! Obiecuję!

Jakie treści będą na Was czekać?
Od czasu do czasu pojawiać się będą ikonografiki, których przykłady prezentowałam już na swoim fanpage’u, czyli Rok w literaturze, planuję też inny cykl z ikonografikami w roli głównej, ale na niego będziecie musieli jeszcze poczekać... 

Od pewnej soboty, jeszcze nie wiem, dokładnie której, rozpocznę serię Sobota z selfpubem/vanity, tych powieści mam w czytelniczym dorobku niewiele, a chciałabym ocenić czy pisarze wydający ze współfinansowaniem są naprawdę skazani — jak wielu twierdzi — na porażkę, ciekawe czy uda mi się znaleźć jakieś perełki. Dajcie mi koniecznie znać w komentarzach czy jakaś powieść tego typu skradła Wasze serca! :) 

Pojawi się w końcu kilka postów z cyklu Rzecz gustu, mam nadzieję, że pobudzą Was one do dyskusji!

Będą rzecz jasna recenzje, jedna w tygodniu z pewnością! Postaram się, by zalały blog!

Przygotowałam dużo dyskusyjnych, książkowych i okołoksiążkowych postów. Leon stanie się jeszcze bardziej spersonalizowany, taki jak go sobie ostatnio wymarzyłam, poznacie mnie od strony mniej książkowej, napiszcie mi w miarę rozwoju wydarzeń czy taka forma prowadzenia bloga do Was przemawia, nie chcę zdradzać w tym poście wszystkich treści, które dla Was przyszykowałam, ale obiecuję, że będzie się działo :) 

Nie zapomniałam oczywiście o StereoLeo i Literofilmówkach, ale te posty wymagają sporo resarchu i wysiłku, a chciałabym skupić się na innych, równie ciężkich do zrealizowania tematów, ale może dla Was ciekawszych, z pewnością w wolnej chwili zajmę się StereoLeo i Literofilmówkami. Nie zabraknie jednak Esów Frazesów, za którymi wyjątkowo tęskniłam!

Jak podobają się Wam moje pomysły? Co Was zaciekawiło? Piszcie! Och, nie mogę się doczekać powrotu na blogosferowe morze! 

Tęskniłam za Wami, książkomaniacy!
Niech book będzie z Wami,
Matylda 
https://www.formstack.com/blog/2012/small-businesses-online/