Jest mi ogromnie miło, że jakoś trafiłeś na Leona. Jestem studentką kognitywistyki, pasjonatką książek i cappuccino. Może masz ochotę pozwiedzać Leona? Śmiało! Zapraszam! Z racji tego, że lubię zwiedzać blogosferę, proszę Cię o zostawienie linku do Twego zakątka internetu, o ile takowy posiadasz, w komentarzu :)

Autorka

Dwudziestodwuletnia studentka III roku kognitywistyki.

LUBI: fantastykę, dramaty, kryminały, sensacje, Pokolenie Kolumbów, dekadentów, dadaizm, obżarstwo, seriale, leniuchowanie, wszelkiego rodzaju kawy i herbaty, ciasta, pisanie, czytanie, dota 2, dragon age, wiedźmina, hamburgery, gotowanie, biżuterie, wiosnę i zimę, zbrodnie i karę, historię, carów, królów, cesarzy, faraonów, fotografię, babcine wino, cydr, kwaśne żelki, ogórkową, pomidorową, przypiekane pierogi z ziemniakami, SLOW, Słowackiego, Bułhakowa, Dostojewskiego, Whartona, Eco Burtona, Tolkiena, Lyncha, Balzaca, Schulza, Plath, czasem Kafkę, Morsztyna, Rymbowicza, Wojaczka, Bursę, Baczyńskiego, yakuzę, zdjęcia Witkacego, planszówki. 

NIE LUBI: Szymborskiej, Mickiewicza, Coelho, Paoliniego, Mayer, Krzyżaków, Napoleona, anyżu, soku jabłkowego, fasolowej, grochówki, ruskich pierogów, myszy i szczurów, współlokatorów, którzy nie sprzątają, głupoty, pleśni, herbaty z kopru włoskiego.

MA: kota i kundelka oraz dwa tuziny herbat

BLOGUJE: od 2008 rokuDlaczego zdecydowałam się na blog z recenzjami? 
Ponieważ cierpię na chroniczną chęć wyrażenia własnego zdania, a że mam w końcu odrobinę wolnego czasu, zdecydowałam się na zmianę bloga z opowiadaniem na ten z opiniami. 

Gdyby ktoś życzył sobie do mnie kontakt w ramach współpracy, na którą jestem otwarta, w ramach zadania mi jakiegoś pytania, proszę bardzo: klaudia.a.mroz@gmail.com